in , , ,

İstanbul’a 4 Yeni Proje

Taksitler 380 TL’den başlıyor !

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından İstanbul’da bu yaz 4 yeni projenin ihalesi gerçekleştirilecek. İhale akabinde başvuru döneminin açılacağı projelerde kentsel dönüşüm yenileme projeleri de yer alıyor.

TOKİ‘nin ihaleye çıkacağı ilçeler arasında Kağıthane, Esenler ve Tuzla bulunuyor. Temmuz ve Ağustos aylarında gerçekleştirilecek proje ile ilgili detaylar henüz belirlenmedi.

HEM DÜKKAN HEM KONUT  

  • Kağıthane İlçesi, Osmanpaşa Mahallesi’nde yapılacak kentsel dönüşüm projesinde 300 konut yer alacak. İhalesi 9 Temmuz 2021 tarihinde saat 14.30’da e-ihale ile gerçekleştirilecek.
  • Esenler İlçesi Güney Proje Alanı Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 4.Etap 1. Bölge kapsamında 427 konut ve 28 dükkan inşaatı ihaleye çıkarılacak. E-ihale olarak gerçekleştirilecek ihalenin tarihi, 30 Temmuz 2021 saat 14.00 olarak belirlendi.
  • Yine Esenler’de satışa çıkacak proje Güney Proje Alanı Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi’nin 3. etabı. Toplam 598 konuttan meydana gelecek projenin ihalesi 10 Ağustos 2021 tarihinde saat 14.30’da gerçekleştirilecek.
  • Tuzla İlçesi, Aydınlı Mahallesi, Konaşlı Mevkii’nde gerçekleştirilecek projenin ihalesi için verilen tarih 13 Ağustos 2021, saat 14.30 olarak belirlendi. Projede 508 adet konut yer alacak.

BAŞVURU DÖNEMİ DEVAM EDEN VE BAŞLAYACAK PROJELER

Taksitler ve peşinat satın alınacak konutun sunulan ödeme koşullarına ve metrekarelerine göre farklılık göstermektedir. Başlangıç fiyatları belirtilmiştir.

Ne düşünüyorsunuz?

192 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Ankara Millet Bahçesi Projesi İçin Geri Sayım Başladı !

Ankara Bala’da Bulunan 110 Adet Tarlanın Satışı Yapılacak