in

İzmir Büyükşehir Belediyesi Konut Satış İlanı

İzmir Karabağlar’da 25 konut ihale ile satılacak.

Belediye Başkanlıkları tarafından ilan edilen ve Kasım ayında ihalesi düzenlenecek olan birden fazla gayrimenkul satış ve kiralama ilanı bulunuyor. Bu ilanların büyük bir kısmı daire ve konutlardan oluşuyor. İşyerleri için duyurulan ilanların çoğu da kiralık.

25 KONUT İHALE İLE SATILACAK

İzmir Büyükşehir Belediyesi mülkiyeti belediyeye ait olan ve Karabağlar İlçesinde bulunan 25 konutun satışı için ihale düzenleneceğini duyurdu. Kasım ayının ortalarına doğru gerçekleştirilecek olan ihale işlemlerine katılmak isteyenlerin şartnameye göre müracaat etmeleri gerekiyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi ihaleye katılacak olanların şartnameye bedava ulaşabileceklerini yalnız müracaat yapılması için alınması gerektiğini duyurdu.

İHALE BAŞVURULARINA DAİR AÇIKLAMA

“Satış ihaleleri yapılacak taşınmazlara dair şartname ve ekleri İzmir Büyükşehir Belediyesi Emlak Yönetimi Dairesi Başkanlığı Mesken Şube Müdürlüğü’nden 10,00 TL bedel karşılığında temin edilebilir. İhaleye katılacak olanların ihale tarihinden bir gün önce 11.11.2020 Çarşamba günü en geç saat 12:30′ a kadar Mesken Şube Müdürlüğü’ ne başvurmaları ve ihale günü en geç saat 14:00′ de Mesken Şube Müdürlüğünden aldıkları İhaleye İştirak Belgesi ile Encümen Toplantı Salonunda hazır bulunmaları gereklidir.”

BAŞVURULAR İÇİN ŞARTNAME NASIL TEMİN EDİLECEK ?

25 konut satışı için alınması gereken şartnameyi almak ve ihaleye müracaat yapmak isteyenler, şartname ve ekleri İzmir Büyükşehir Belediyesi Emlak Yönetimi Dairesi Başkanlığı Mesken Şube Müdürlüğü’nden alabilecekler. Muhammen Bedel Listesi Toplam 25 konut satışı yapılacağını ilan eden İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin satış ilanında muhammen bedel listesini de yayımladı.

Ne düşünüyorsunuz?

92 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Orhangazi’de 44 Adet TOKİ Konutu Yeniden Satışa Çıkarıyor

Kütahya Milli Emlak Müdürlüğü’nden 3380 Metrekare Arsa Satışı