in

Kamu Kurumlarından Lojman Satışları

1+1, 2+1 ve 3+1 konut satışı yapacak olan kurumların ilanları haberimizde…

Kamu kurumlarının konut satışları için müracaat süreci devam ediyor. Çok sayıda devlet kurumunun yayımladığı duyurular kapsamında birçok şehirde konut satışı yapılacak. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut satışı yapacak olan kurumların ilanları haberimizde…

Konut alacak olan vatandaşlar için ideal tercihler arasında kamu kurumlarının satış ilanları bulunuyor. Kurumlar kendilerine ait olan konutların satışları için duyurular yayımlıyorlar. İhale ile yapılan konut satışları fiyatların ilk teklifte kaldığı durumlarda çok uygun olabiliyor. Vatandaşlar, yüzde 20 hatta yüzde 30′ lara varan daha ucuz fiyatlarla konut sahibi olabiliyorlar.

KAMU KURUMLARININ KONUT SATIŞLARI

Lojman satışı için yayımlanan ilanlarda her türde gayrimenkul satışa çıkabiliyor. Vatandaşlar kamu kurumlarının ilanları ile 1+1, 2+1, 3+1 ya da 4+1 apartman dairelerinin yanısıra müstakil konut, bahçeli konut, villa, lüks daire de alabiliyorlar. Konut satışları için ihale sürecinde konut, lojman satışları tek fiyat üzerinden yapılmıyor. Kurumlar ilk önce Resmi İlan Portalı üzerinden ilanlarını vatandaşlara duyuruyorlar. Daha sonra kamu kurumları satışlar için ihale düzenliyor. İhale prosedürlerine dahil olmak isteyen vatandaşlar belirlenen geçici teminat bedellerini bankaya ödüyorlar. Daha sonra bu bedelin ödendiğine dair makbuz ve satış şartnamesinde bulunan diğer evraklarla beraber müracaatlarını kurumlara iletiyorlar.

GÜNCEL SATIŞ İLANLARI

Satışı yapılacak konutlara dair liste ;

Lojman ve kamu konut satışı müracaatları için vatandaşlar kurumların ilgili birimlerinden satış şartnamelerini alıp müracaatlarını şartname esaslarına göre yapacaklar.

Tüm ilanlara buradan ulaşabilirsiniz !

Ne düşünüyorsunuz?

254 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Türk Müteahhitler Dağlık Karabağ İmarında Rol Almak İstiyor !

Deprem Toplanma Alanları