in ,

Kayseri Kazım Karabekir Mahallesi’nde 109 Dairenin Anahtar Teslimi Yapıldı..

Kazım Karabekir Mahallesi’nde gerçekleşen törene, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ve vatandaşlar katılım gösterdi.

Kayseri Kazım Karabekir Mahallesi'nde 109 Dairenin Anahtar Teslimi Yapıldı voorgo.com

Kazım Karabekir Mahallesi’nde inşa edilen 109 dairenin anahtarı, Kayseri Melikgazi Belediyesi tarafından hak sahiplerine teslim edildi.

Kazım Karabekir Mahallesi’nde gerçekleşen törene, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ve vatandaşlar katılım gösterdi. Gerçekleşen merasimde kentsel dönüşüm projesi kapsamında yapımı tamamlanan 109 daire sahiplerine verildi.

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, törende yaptığı konuşma ile şunları ifade etti; “Kazım Karabekir Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında 109 dairemizde anahtar teslimini yaptık. Melikgazi’ miz için ciddi yatırımlar yaparak kentsel dönüşüm projelerimizi gerçekleştiriyoruz. Bugün, anahtarları teslim etmenin mutluluğunu yaşadık. Bu projede emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Burada yeni bir yaşam alanı oluştu. Vatandaşlarımızın konforu için gereken çalışmalarımız devam ediyor”

Ne düşünüyorsunuz?

90 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Eksper Ekspertiz Raporu Nedir Raporda Neler Yer Almalı voorgo.com

Eksper, Ekspertiz Raporu Nedir ? Raporda Neler Yer Almalı ?

7.2 Büyüklüğünde Olacağı Öngörülüyor voorgo.com

7.2 Büyüklüğünde Olacağı Öngörülüyor !