in

Karayolları Genel Müdürlüğü 4 Arsanın Satışı İçin İhale Duyurusu Yayımladı

İhale, 26 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirilecek.

Karayolları Genel Müdürlüğü, Hatay’ın Payas İlçesinde yer alan ve kendisine ait olan 4 arsanın satışı için ihale duyurusu yayımladı. Kurum tarafından yayımlanan duyuruda, satışı yapılacak olan arsaların yüz ölçümleri 61 bin metrekare, 13 bin metrekare, 7 bin metrekare ve 4 bin metrekare olacak açıklandı. 4 arsa için belirlenen tahmini bedel ise yaklaşık 129 milyon TL.

Karayolları 5.(Mersin)Bölge Müdürlüğü arsa satış ihale ilanına dair yayımladığı duyurusunda, arsaların tamamının yüz ölçümlerinin 85 bin 984 metrekare olduğunu açıkladı. Arsalar Hatay’ın Payas İlçesi Yakacık Mahallesinde yer alıyor.

KGM’ den 129 Milyon TL’lik Arsa Satışı

Karayolları 5.(Mersin)Bölge Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan arsa satışları ihale usulü ile 26 Ocak 2021 tarihinde yapılacak.

Satışa çıkarılan arsalar için yayımlanan muhammen bedel listesi ;

İhale Başvuru İşlemleri

KGM tarafından satışa çıkarılan arsalar için müracaat edecek olan vatandaşlar başvurularını şahsen ya da posta ile yapabilecekler. Kurum ihaleye katılmak isteyen gerçek kişilerin; Kanuni ikamet göstermesi, Nüfus cüzdan fotokopisi, Noter tasdikli imza beyannamesi, Türkiye’de tebligat için adres göstermesi (varsa telefon ve fax numarası, elektronik posta adresi) şartları ile ihaleye müracaat yapabileceklerini bildirdi.

İhale İşlemlerinde Başvuru Aşamaları

İhaleye başvurmak isteyenler ilk önce kurum tarafından yayımlanan arsa satış ihale şartnamesini alacaklar. Bu belge kurumdan direkt olarak alınacak. İhale şartnamesinde bulunan esaslar ve geçici teminat bedellerinin ödenmesi halinde müracaatlar yapılabilecek.

İhale şartnamesinin nasıl alınacağına dair ise Karayolları 5.(Mersin) Bölge Müdürlüğü “Satışı yapılacak taşınmaz mal hakkında satış şartnamesi Karayolları 5.Bölge Müdürlüğü İhaleler Başmühendisliğinden para ödemeden görülebilir ve şartname bedeli olan 1.000 TL’nin Karayolları 5. Bölge Müdürlüğü Muhasebe Müdürlüğüne yatırılması suretiyle alınabilir. İhaleye katılacak olanların şartname almaları zorunludur.” açıklamasında bulundu.

İhale ile ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz !

Ne düşünüyorsunuz?

182 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Hedef, Dünya İhracat Listesinde İlk 10 !

İlk Defa Ev Sahibi Olacaklara Sağlanacak Teşvik ve Yardımlar…