in

Kızılay, SGK ve KGM Gayrimenkul İhaleleri

İlanlarda bulunan gayrimenkul türleri ve ihaleler ile ilgili tüm detaylar haberimizde…

Sosyal Güvenlik Kurumu, Türk Kızılayı ve Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan 3 farklı duyuru ile gayrimenkul satışı ve kiralaması yapılacağı ilan edildi.

Sosyal Güvenlik Kurumu, Türk Kızılayı ve Karayolları Genel Müdürlüğü kendilerine ait gayrimenkulleri ihale ile kiralayacaklar ya da satacaklar. Kurumların ihale ilanlarında bulunan tüm ayrıntılar, müracaat işlemleri ve ihale süreci ayrıntıları şöyle;

SGK 19 BİN 892 METREKARE ARSA SATIYOR

SGK tarafından yapılan gayrimenkul satış duyurusuna göre kuruma ait olan arsanın satışı yapılacak.

Söz konusu satış işlemleri 5 Şubat tarihinde ihale ile gerçekleştirilecek. İhale tarihine kadar adaylar arsa için müracaat edebilecekler. Arsa için belirlenen muhammen bedel ise 6 milyon 300 bin TL.

Kurum, satışa çıkarılan arsanın Sakarya ili Arifiye İlçesinde bulunduğunu duyurdu. Karaabdiler Mahallesi 592/2 ada parsel numaralı arsanın büyüklüğü 19 bin 869 metrekare.

TÜRK KIZILAYI DÜKKAN KİRALAYACAK

Türk Kızılayı Bursa Şube Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda satış prosedürlerine dair şu açıklama yer aldı. “Mülkiyeti Derneğimize ait Odunluk Mah. Liman Cad. Kızılay Plaza No:17C (B.B.No:14) Nilüfer/Bursa adresinde bulunan 578 m2 dükkan 08 Şubat 2021 saat 16:00 da Türk Kızılay Bursa Şubemizce (Odunluk mh. Liman cad. No:17 Kızılay Plaza, K.1, Ofis No:17 Nilüfer/Bursa ) kapalı zarf açık arttırma usulü ile kiraya verilecektir.”

İhaleye dair tüm ayrıntılar Türk Kızılay Bursa Şubesinden temin edilecek şartnamede yer alıyor.

KGM KUM OCAĞI SATIŞI YAPACAĞINI İLAN ETTİ

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ihale ilanında ise kum ocağı satışı yapılacağı bildirildi.

Karayolları 6. Bölge (KAYSERİ) Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek satışa konu olan kum ocakları, Kırşehir Kamal Kurancılı 297/4 ve 297/3 ada parselde bulunuyor. Kum ocakları için yayımlanan tabloda belirlenen muhammen bedeller 63 milyon 529 bin TL ile 47 milyon 104 bin TL olarak açıklandı.

İhale ayrıntıları kurumun Karayolları 6. Bölge (KAYSERİ) Müdürlüğü ihaleler Başmühendisliği biriminden alınacak şartnamede bulunuyor.

Ne düşünüyorsunuz?

222 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

TCMB 2021 Yılının İlk PPK Toplantısını Gerçekleştirdi !

Üç Boyutlu Pilot Uygulama Amasya’da Başladı