in

Konut Kredisinde Faiz Oranı Yüzde 1’in Altına Düştü !

Halkbank düşük faiz oranıyla konut kredisi imkanı sağlıyor.

Halkbank 0.99 faiz oranıyla konut kredisi imkanı sağlıyor. Bankanın Hesaplı Evim Konut Kredisi kampanyası kapsamında sağladığı bu oran ile konut alacaklar için talep edilen şartlar yer alıyor. 120 ay vade imkanı bulunan konut kredisinde esnek ödeme seçenekleri ile müşterilerin ödemeleri kolaylaştırılıyor.

Hesaplı Evim Konut Kredisi nedir ?

Hesaplı evim konut kredisi, Halkbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu uzun vadeli düşük faiz oranlı kredi fırsatıdır. Banka Hesaplı Evim Konut Kredisi ile hem sıfır konut alımları için hem de ikinci el konut alımları için kredi imkanı sunuyor.

Sıfır Konut Alımları için Hesaplı Evim Konut Kredisi

Hesaplı Evim Konut Kredisi kapsamında 1. el konutların finansmanı için uygulanan %0,99 faiz oranı; azami 1 milyon TL kredi tutarı ve 120 ay vadeye kadar geçerlidir.1 milyon TL üzeri tutar ya da 120 ayın üzerinde 180 aya kadar olan kredi taleplerinde %1,09 faiz oranı geçerlidir.

2. El Konut Alımları için Hesaplı Evim Konut Kredisi

Hesaplı Evim Konut Kredisi kapsamında 2. el konutların finansmanı için uygulanan %1,19 faiz oranı; azami 1 milyon TL kredi tutarı ve 120 ay vadeye kadar geçerlidir. 1 milyon TL üzeri tutar ya da 120 ayın üzerinde 180 aya kadar olan kredi taleplerinde %1,29 faiz oranı geçerlidir.

Konut kredisi başvuruları nasıl yapılacak ?

Halkbank konut kredisi ön müracaatları online işlemler üzerinden yapılabilir. Ön müracaatların kabul edilmesi halinde banka şubelerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz. Ön müracaat yapmadan, direkt olarak banka şubesi üzerinde de kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

122 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Türk Şirketlerinin de Aktif Olduğu Moskova’nın En Tanınmış Konut Projeleri

İstanbullu, Deprem ve Konut Mağduriyeti Konusunda Oldukça Karamsar