in

Konya Hüyük Belediyesi Arsa İhalesi

17 Eylül 2020 tarihinde açık teklif usulü ile ihale yapılacak.

Konya Hüyük Belediyesi Arsa İhalesi voorgo.com

Konya Hüyük Belediyesi tarafından yayımlanan resmi ilana göre belediye mülkiyetinde bulunan 88 adet arsa ihaleyle satışa çıkarıldı. Satılacak olan arsalar için 17 Eylül 2020 tarihinde açık teklif usulü ile ihale yapılacak.

Türkiye’de belediyeler taşınmazlarını satarak bütçelerini güçlendirmeye devam ediyorlar. Konya’nın Hüyük Belediyesi tarafından yayımlanan resmi ilana göre ilçede bulunan 88 adet arsa ihaleyle satışa çıkarıldı.

İHALE BİLGİLERİ AÇIKLANDI

Hüyük Belediyesi tarafından verilen bilgilere göre satılacak olan arsalar için 17 Eylül 2020 tarihinde saat 14:00’da ihale düzenlenecek. İhaleye katılacak olan gerçek ya da tüzel kişiler arsaları satın almak için açık teklif usulü ile teklif verebilecekler. İhale, Hüyük Belediyesi şantiye binasında yapılacak.

MUHAMMEN BEDELLER BELİRLENDİ

Hüyük Belediyesi, satılacak olan arsaların muhammen bedelleri ve bu bedellere göre geçici teminat bedelleri belirledi. İhaleye katılmak isteyenlerin ihale tarihinden önce geçici teminat bedellerini Hüyük Belediyesi’ne ödemeleri gerekiyor. Muhammen bedellerin üzerinde olmak şartıyla en yüksek teklifi verenler arsaları satın almaya hak kazanacaklar. İhale sonucunda maddi yükümlülüklerini gerçekleştiren kişilerin arsa tescilleri yapılacak.

İlan ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

341 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Konut ve İşyeri Sigortası Hakkında Bilinmesi Gerekenler voorgo.com

Konut ve İşyeri Sigortası Hakkında Bilinmesi Gerekenler.

Fay Hattından Geçen Binalar Taşınacak voorgo.com

Fay Hattından Geçen Binalar Taşınacak !