in

Konya, Niğde, Adana Ve Muğla’da Kamu Konutu Satışları

Kamu kurumları tarafından yeni ilanlar yayımlandı.

Kamu kurumları kendilerine ait kamu konutlarını satışa çıkarmaya devam ediyor.

İhale usulü ile yapılan satışlar için vatandaşlar muhammen bedel üzerinden tekliflerini sunuyorlar. İşte son yayımlanan kamu konutu satış ilanları, ihale duyuruları ve başvuru işlemleri…

KAMU KONUTLARI İÇİN SATIŞ İHALELERİ

Haftanın son birkaç gününde yayımlanan ilanlar ile Konya, Adana, Niğde ve Muğla’da satışlar olacağı duyuruldu. En fazla kamu konutu satış ilanı 17 daire ile Niğde’den, en az satış duyurusu ise Muğla’dan geldi. İşte il il kamu konutları için yayımlanan satış ihale ilanları.

Konya Lojman Satış İlanı

Ereğli Pancar Ekicileri Kooperatifi tarafından Konya Ereğli’de bulunan 4 adet daire ihale ile satılacak. Kamu konutları için yayımlanan duyurularda konutlar için 500 bin TL ve 550 bin TL muhammen bedeller belirlendi. Kurumun konut satışlarına dair açıklaması şöyle; Konya İli Ereğli İlçesi Kazancı Mahallesi İstasyon caddesi 214 Ada 36 parselde bulunan dairelerin satış ihalesi Kapalı Zarf, Açık Artırma Usulü ile 23/09/2021 tarihinde Saat 15.30 Cahı Mahallesi Konya Ereğli Caddesi No:1867 adresinde bulunan S.S Ereğli Pancar Ekicileri Kooperatifinin toplantı salonunda Komisyon huzurunda yapılacaktır. Başvurular kuruma yapılacak.

Niğde Lojman Satış İlanı

Niğde Bor Belediye Başkanlığı yayımladığı ilan ile 304 m2, 187 m2 ve 174 m2 büyüklükte olan 3+1 ve 4+1 daireler ihale ile satılacak. 4+1 dubleks daireler için 798 bin TL muhammen bedel belirlendi. 3+1 daireler ise 224 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılacak. İhale işlemleri 15 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek. Konut ihale başvuruları Bor Belediyesi Emlak Müdürlüğü üzerinden yapılacak.

Adana Lojman Satış İlanı

Adana Ceyhan’da bulunan 7 adet lojman satılacak. Tamamı boş durumda olan kamu konutlarının satışı 105 bin TL ve 110 bin TL muhammen bedel üzerinden yapılacak. Konut satış ihalesi 28 Eylül tarihinde düzenlenecek. İhaleye başvuru işlemleri Ceyhan Milli Emlak Müdürlüğünden yapılacak.

Muğla Lojman Satış İlanı

Muğla Yatağan Belediye Başkanlığı yayımladığı duyuru ile kendisine ait olan 2 adet lojmanın satışı yapılacak. Konutlar, brüt 110 m2, net 88 m2 büyüklüğünde olup her ikisi de 3+1 tipinde. Konut satışları için belirlenen fiyatlar 378 bin TL ve 408 bin TL seviyesinde. Kamu konutu satış ihalesi 20 Eylül tarihinde düzenlenecek.

Ne düşünüyorsunuz?

89 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Bina Yönetim Planı Nasıl İptal Edilir ?

Yeni Özelleştirme Kararları Yayımlandı