in

Konya’da 41 Adet Arsa İhalesi

İhale, 18 Mart 2021 tarihinde gerçekleştirilecek.

Basın İlan Kurumu ilan.gov.tr web sitesinde yayımlanan ilana göre, mülkiyeti Hüyük Belediyesi’ne ait olan 41 adet Arsa vasıflı taşınmaz için satış ihalesi yapılacak.

İhale, 18/03/2020 Perşembe günü saat 14:00’te Belediye Başkanlık makam odasında peş peşe sıra numarasına göre gerçekleştirilecek.

İhaleye katılmak isteyen adaylardan talep edilen belgeler ;

Başvuru Dilekçesi,
Nüfus cüzdan sureti,
İkametgah belgesi,
Teminat alındı belgesi,
Belediyeden borcu yoktur belgesi,
Şartnamenin onaylı sureti.

Tüzel kişiler için ihalenin yapıldığı yılda alınmış ticaret ya da sanayi odası belgesi, noter tasdikli ihalenin yapıldığı yıl tarihli imza sirküleri ve kayıtlı olduğu vergi dairesi ve numarası, vekaleten iştirak ediliyor ise vekaleten iştirak edenin noter tasdikli vekaletname ile noter tasdikli imza sirküleri, ortak girişimcilerin noterden tasdikli ortak girişim beyannamesi talep edilmektedir.

İhaleye katılacak olan adaylar, belediyenin ilan panosundan ve mali hizmetler müdürlüğünden mesai saatleri içerisinde şartnameye ulaşabilirler.

İştirakçilerin ihale için istenilen evrakları 17/03/2020 Çarşamba günü saat 16.00’ ye kadar Belediye Mali Hizmetler Müdürlüğüne teslim etmeleri gereklidir. Posta, kargo, telgrafla ya da internet üzerinden yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İhale ile ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

179 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Rüşvet Operasyonunda 6 Kişi Tutuklandı !

Millet Bahçesi Projeleri Tüm Hızı İle Devam Ediyor