in

Lojman Satış Duyuruları 18-22 Ekim 2021

18 Ekim- 22 Ekim tarihleri arasında başvuruları alınacak olan toplam 24 farklı lojman satış ilanı …

18 Ekim Pazartesi ile 22 Ekim Cuma gününe kadar başvuruları alınacak olan onlarca lojman satış ilanı var. Lojman satışları için 24 farklı kamu kurumu ilan yayımladı. Yayımlanan ilanların birinde 60’dan daha fazla konut satışı yapılacağı duyuruldu.

Kamuya ait onlarca lojmanın satışının yapılacağı hafta içinde, listede olan şehirleri ayrı ayrı listeledik. Ev almak isteyenler için haftanın lojman satış ilanlarında 1+1 dairelerin, 5+1 dubleks dairelerin duyuruları bulunuyor.

18-22 EKİM LOJMAN SATIŞ İLANLARI

Lojman satışları konut alacaklar için oldukça önemli indirim olanağı sağlıyor. Hem piyasadan daha ucuza ev alma fırsatı yakalayan vatandaşlar hemde çok daha uygun kredi imkânları ile konut alabiliyorlar.

İl İl Lojman Satışları

Lojman satış ilanlarında en çok dikkat çeken ilanlar; Kırıkkale Milli Emlak Müdürlüğü’nün 10 lojman satış ilanı, Tokat Belediye Başkanlığı’nın 12 lojman satışı için yayımladığı duyuru yine yüksek kontenjanlı ilanlar arasında bulunuyor. Listenin bir diğer dikkat çeken ilanı 11 lojman satışı ile Sivas Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü olurken İstanbul Çevre ve Şehircilik Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı 30 konut satacak.

Haftanın en fazla dikkat çeken lojman satışı ise; Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Hisar Emlak Dairesi Başkanlığı’nın 58 kamu konutu satış ilanı oldu.

TÜM İLLER İÇİN KAMU KONUTU – LOJMAN SATIŞI

Ne düşünüyorsunuz?

97 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Kira Stopajı Nedir ?

Kira Kredisi Nedir ? Kira Kredisine Nasıl Başvurulur ?