in

Manisa, Kütahya ve Kars İllerinde Acele Kamulaştırma Yapılacak

İlgili karar Resmi Gazete’de yayımlandı.

Türkiye genelinde yürütülen kamu projeleri kapsamında başlatılan kamulaştırma çalışmalarına yenileri eklenmeye devam ediyor. Bu çerçevede 3 ilde bazı gayrimenkuller üzerinde kamu tarafından acele kamulaştırma kararı alındı. Başta Kütahya olmak suretiyle, Manisa ve Kars illerinde sürdürülen 3 farklı proje için kamulaştırma yapılacak.

Ülke genelinde yapımı planlanan ya da süren kamu projeleri kapsamında acele kamulaştırma kararı yapılacak 3 ile dair detaylar belli oldu. Bu kapsamda Manisa, Kütahya ve Kars illerinde bazı taşınmazların acele kamulaştırması ile ilgili kararın detayları Resmi Gazete’de yayımlandı.

Kamulaştırma Yapılacak Yerlerin Listesi

  • Kütahya İlinde S:12743 Numaralı (Altın) ve S:72400 Numaralı (Altın+Gümüş) IV. Grup Maden İşletme Ruhsatlı Sahalarda, Ruhsatlara Konu Maden Üretimlerine Devam Edilebilmesi İçin İhtiyaç Duyulan Bazı Taşınmazların, Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın detaylarını buradan inceleyebilirsiniz. (Karar Sayısı: 4644)
  • Manisa Akhisar Gördes Sağ Sahil Sulaması Projesi Kapsamında Gösterilen Bazı Taşınmazların Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın detaylarını buradan inceleyebilirsiniz. (Karar Sayısı: 4645)
  • Kars-Sarıkamış 7 Kasım Göleti İnşaatı İşinin Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın detaylarını buradan inceleyebilirsiniz. (Karar sayısı: 4646)

Ne düşünüyorsunuz?

91 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Emlak Vergisi 2. Taksit Ödemesi 2021

Şömine İle Salon Dekorasyonu Nasıl Yapılır ?