in

Marmara Üniversitesi’nin Sınırları Değişiyor

Karar, Resmi Gazete’de Yayımlandı

İstanbul’un öğrenci bölgelerinden biri olan Kadıköy ilçesinde faaliyetini sürdüren Marmara Üniversitesi sınırları ile ilgili oldukça önemli bir değişiklik yapıldı. İstanbul’da Marmara Üniversitesi’nin mevcut sınırlarının büyütülmesi ile ilgili kararın detayları belli oldu.

İstanbul Türkiye’nin en büyük üniversitelerinden biri olan ve milyonları mezun eden Marmara Üniversitesi’nin genişletilmesine yönelik kararın detayları belli oldu. Sınırların genişletilmesi ile ilgili önemli karar bugün Resmi Gazete’de yayımlandı.

Karara göre, Marmara Üniversitesi Teknoloji Geliştirme bölgesinin İstanbul ili Kadıköy ilçesi, Tuğlacıbaşı Mahallesinde bulunan 1 numaralı alanına ait sınırların ekli kroki ile listede gösterildiği şekilde değiştirilmesine, 4691 sayılı Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanununun 4 üncü maddesi gereğince karar verildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın imzasıyla, Marmara Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinin İstanbul İli, Kadıköy İlçesi, Tuğlacıbaşı Mahallesinde Bulunan 1 Numaralı Alanına Ait Sınırların Değiştirilmesi Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3197) yürürlüğe girdi.

Ne düşünüyorsunuz?

333 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Tolgahan Sayışman Yeni Bir Sektöre İmza Attı

Gayrimenkul Hala Güvenilir Bir Yatırım Aracı Olarak Görülüyor