in ,

Milli Eğitim Bakanlığı İzmir ve Adana İli Sınırları İçerisinde Okul İnşa Ettirecek

Milli Eğitim Bakanlığı Dünya Bankası (IBRD) aracılığı Avrupa Birliğinden, Eğitim Altyapısının Güçlendirilmesi Projesi’nin giderlerine yönelik olarak FRiT Fonu kapsamında bir hibe aldı.

Milli Eğitim Bakanlığı, Avrupa Birliğinden, Dünya Bankası (IBRD) aracılığı ve yönetimi altında, Eğitim Altyapısının Güçlendirilmesi Projesi’nin giderlerine yönelik olarak FRiT Fonu kapsamında bir hibe aldı. Milli Eğitim Bakanlığı alınan hibenin bir kısmı ile İzmir ve Adana ili sınırları içerisinde 5 okul inşa ettirecek.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de bulunan ilana göre; Eğitim Altyapısının Güçlendirilmesi Projesi Avrupa Birliği desteği ve Dünya Bankası vasıtasıyla Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanmaktadır. Söz konusu proje kapsamında Adana ve İzmir illerinde toplam 5 okul ve eklentileri yapımı işi ihalesi bir paket altında gerçekleştirilecek.

Milli Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü, istekli firmaları, belirtilen inşaat sözleşme paketi kapsamındaki eğitim yapılarının anahtar teslimi götürü bedel tekrar yapım işleri için Dünya Bankasının satın alma esas ve usulleri doğrultusunda, Ulusal Rekabetçi İhale (National Competitive Bidding – NCB) yöntemiyle kapalı tekliflerini sunmaya davet ediyor.

İhale ile ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

86 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Cumhurbaşkanı Erdoğan TOKİ’ye Yetki Verdi !

Kamu Bankalarından Uygun Faizli Konut Kredisi Desteği