in

Milli Emlaktan Lojman, Kamu Konutu, Arsa ve Dükkan Satışları

Kamu taşınmazlarının satışları tüm hızı ile devam ederken Milli Emlak Genel Müdürlüğü yeni ihale ilanlarını duyurmaya devam ediyor.

milli-emlak-konut voorgo.com

Milli Emlak Genel Müdürlüğü yeni ihale ilanları yayımladı. Yayımlanan yeni duyurular ile kamu konutu, arsa, işyeri, dükkan ve arsa gibi birden fazla taşınmaz piyasa fiyatının çok daha altında satışa sunuldu. İstanbul lojman satış ihale ilanları ile 85 kamu konut satışa çıkarken Balıkesir, Manisa, Mardin ve Zonguldak illerinde de çeşitli kamu taşınmazları için ihale ilanları yayımlandı.Kamu konut satışı ihalesi için verilen ilanlar neler, satılık kamu lojmanları hangi illerde, satılık lojmanlar nereden takip edilir, lojman satış ihalesi yapılan iller hangileri?

AVRUPA YAKASI’ NDA 85 KAMU KONUTU İÇİN İHALE İLANI YAYIMLADI.

İstanbul Avrupa Yakası Milli Emlak Müdürlüğü üzerinden yayımlanan duyuru ile 85 kamu konutunun ihale ile satılacağı duyuruldu. Yapılan duyuruda Topkapı Emlak Müdürlüğü, Beyoğlu Emlak Müdürlüğü ve Marmara Emlak Müdürlüğü olmak suretiyle 3 emlak müdürlüğü üzerinden 85 kamu konutunun satışa sunulacağı ilan edildi. Dükkan, arsa, kagir konut ve daire olmak suretiyle çeşitli kamu taşınmazları en düşük 275 bin lira ve en yüksek 1 milyon 837 bin lira fiyat ile ihale tekniği ile satışa sunuldu. Açık teklif usulü ile inşa edilecek olan ihaleler 31 Ağustos 2020 tarihinde saat 09:00 itibari ile başlayacak ve 4 Eylül 2020 tarihinde sona erecek. İhale Alemdar Mah. Ankara Cad. Hükümet Konağı Sk. No:11 Valilik Karşısı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Kat:1 Cağaloğlu-Fatih/İstanbul adresinde yapılacak. Başvurular aynı adres üzerinden kabul edilecek.

ZONGULDAK KAMU KONUTU SATIŞ İHALESİ İLANI

Zonguldak Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Milli Emlak Müdürlüğü 20 kamu konutu için vermiş olduğu ilanda en düşük 30 bin lira ve en yüksek 240 bin liradan başlayan fiyatlarla satış yapacağını duyurdu.

Zonguldak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü 3.kat Toplantı odasında teşekkül edecek komisyon huzurunda inşa edilecek olan açık artırma ile satışa sunulacak olan kamu lojmanları için ihale 31 Ağustos 2020 tarihinde saat 09:00 itibari ile başlayacak. Kamu konutu almak için müracaat yapmak isteyenler müracaatlarını ihale saatine kadar komisyon üzerinden gerçekleştirecekler. İhale açık teklif usulü ile yapılacak.

MARDİN SATIŞ İHALESİ İLANI

Mardin Çevre ve Şehircilik İl Emlak Müdürlüğü üzerinden verilen ilan ile Mardin’in Artuklu ilçesine bağlı olan 3 adet kamu konutu ve 1 adet arsa için satış ihalesi düzenleyeceğini duyurdu.

Konutlar için 195 bin liralık fiyat belirlenirken arsanın satış fiyatı ise 35 bin 900 lira olarak açıklandı. Söz konusu taşınmazlar için satış ihalesi 25 Ağustos 2020 tarihinde saat 10:00’da Mardin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Konferans salonunda (Mardin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Hizmet Binası Giriş Katı) toplanacak komisyon eliyle inşa edilecek.

SARIGÖL KAYMAKAMLIĞI KAMU KONUTLARI SATIŞ İHALESİ İLANI

Sarıgöl Kaymakamlığı Milli Emlak Şefliği tarafından hazırlanan ihale ilanı ile 2 kamu taşınmazı için satış yapılacağı ilan edildi.

Öncelikli alım hakkının olmadığı 2 kamu konutu için belirlenen en düşük satış fiyatı ise 100 bin lira olarak açıklandı. 8 Eylül 2020 tarihinde Sarıgöl Kaymakamlığı Milli Emlak Şefliğinde oluşturulacak Komisyon huzurunda inşa edilecek olan ihale 11:30 itibari ile başlayacak.

BALIKESİR ARSA SATIŞ İLANI

Balıkesir Milli Emlak Müdürlüğü tarafından verilen ilan ile 23 kamu taşınmazı satışa sunulurken yalnızca 2 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkartılan taşınmazlar büyük ilgi gördü.

Hazineye ait taşınmazlar ihale tekniği ile satışa sunuldu. Söz konusu taşınmazlar için ihale 4 Eylül 2020 tarihinde saat 10:30′ da açık teklif usulü ile Kuva-i Milliye Mah. Karanfil Sok. No:1 Karesi/BALIKESİR adresinde bulunan Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü (Milli Emlak Müdürlüğü) ihale odasında yapılacak.

Ne düşünüyorsunuz?

350 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yasalar Eşleri Koruyor. Eş Rızası Şart voorgo.com

Yasalar Eşleri Koruyor. Eş Rızası Şart !

Salon Dekoru için 5 ipucu-voorgo

Huzurlu bir salon için 5 ipucu