in

Ordu Giresun Havalimanı Otopark İhalesi

Havalimanı otoparkı, 31 .12. 2021 tarihine kadar kiraya verilecek.

2015 yılında faaliyete geçen Ordu Giresun Havalimanı için ihale duyurusu yapıldı.

Yayımlanan ihale duyurusunda Ordu Giresun Havalimanı içerisinde bulunan kapalı ve açık olmak suretiyle otoparkın kiralanması için ihale düzenleneceği bildirildi. İhalenin kaç TL muhammen bedel ile yapılacağına dair ayrıntılar da kurum tarafından ilan edildi.

ORDU GİRESUN HAVALİMANI OTOPARK İHALESİ

Ordu-Giresun Havalimanında bulunan 229 araçlık kapalı ve 60 araçlık açık olmak üzere toplamda 289 araçlık otopark, KDV dahil 75.000 TL ( YetmişBeşBinTürkLirası ) / Ay muhammen kira bedeli ve açık ihale usulü ile 31.12.2021 tarihine kadar kiraya verilecek.

Söz konusu otoparkın kiralanması için gerçekleştirilecek ihaleye katılmak isteyenler, ilk önce şartnameye ulaşacaklar.

İhale şartnamesi DHMİ Genel Müdürlüğü Pazarlama ve Ticaret Dairesi Başkanlığı ya da Ordu-Giresun Havalimanı Müdürlüğünden elde edilecek. İhale şartnamesi için 100 TL ödeme yapılacak. Şartnamede bulunan esaslara göre ihale müracaatı yapacak olanlar, 150.000 TL geçici teminat bedeli ödeyecekler.

Başvuru, ihale şartnamesinde bulunan evraklar ile birlikte 24 Aralık tarihine kadar DHMİ Ordu-Giresun Havalimanı Müdürlüğü Evrak Birimine bizzat yapılacak. Kurum, müracaat tarihinden sonra yapılacak başvurular ile posta ile yapılacak başvuruların geçerli olmadığını duyurdu.

İhale işlemleri 24 Aralık saat 14.00’de gerçekleştirilecek. İhaleye dair tüm ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

126 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Toki İhalelerine Nasıl Başvuru Yapılır ?

LED Işık Dekorasyonu Nasıl Yapılır ?