in ,

Oy Birliği İle Üçüncü Kez Başkan Seçildi

Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği’nde olağan genel kurul toplantısı gerçekleşti.

Türkiye’deki markalı konutların önemli bir kısmını üreten firmaların bir araya gelmesiyle kurulan Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği’nde (KONUTDER) olağan genel kurul toplantısı gerçekleşti. KONUTDER Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Altan Elmas, oy birliği İle üçüncü kez KONUTDER Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.

KONUTDER olarak sektörün iyileşmesi ve gelişmesi için önemli gelişmelere imza attıklarını söyleyen Altan Elmas, şunları söyledi;

“Tüm dünya ülkelerini derinden etkileyen pandemiyle mücadele ettiğimiz şu günler, hepimizi olumsuz etkiliyor. Ekonomiye olan etkileri tüm sektörlere yansıdı. Bazı sektörler çok olumlu etkilenirken inşaat, hizmet ve turizm gibi sektörler bu süreçten olumsuz etkilendi. Olumsuzluklarla baş etme konusunda diğer dünya ülkelerinde olduğu gibi ülkemiz de hükümet desteğini almıştır. Hükümetimiz 2020 başından beri teşvik ve etkili tedbirlerle hem ekonomimizi, hem de olumsuz etkilenen sektörlerimizi desteklemiştir. Sektörler de atılan bu adımları iyileştirme yolunda el ele vererek bir dayanışma örneği göstermektedir.”

Ne düşünüyorsunuz?

140 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

İstanbul’da Askeri Alanlara Millet Bahçesi Yapılacak !

Otoparklar Fiyatları Yükseltiyor !