in

Palandöken Belediyesi 7 Adet Arsayı Satışa Çıkardı

İhale, 10 Ağustos 2021 tarihinde yapılacak.

Palandöken sınırlarında bulunan ve mülkiyeti Palandöken Belediyesi’ne ait olan 7 adet arsa satışa sunuldu. Arsalar için düzenlenecek ihalede, Yakutiye ilçesinde bulunan 5 adet arsanın satışı da yapılacak.

Palandöken Belediyesi’nden ihaleye dair yapılan bilgilendirmede, ihalenin 10 Ağustos 2021 günü Palandöken Belediyesi Encümen Salonunda yapılacağı kaydedildi.

İhalede arsaların satışı ayrı ayrı gerçekleştirilecek. Ayrıca tüm arsalar için toplam 75 milyon 975 bin 685 TL satış bedeli belirlendi.

ARSALARIN ÖZELLİKLERİ

Palandöken ilçesinde satışa sunulan arsalar Avni Ulaş Mahallesi’nde yer alıyor. Arsalardan 6’sı ticari alan + konut alanı imar durumunu taşırken 1’i konut alanı imar durumunu taşıyor. Arsaların büyüklükleri 3 bin ile 3 bin 800 metrekare arasında değişiyor. İhaledeki muhammen bedelleri ise 7 milyon 579 bin TL ile 8 milyon 527 bin TL arasında …

Yakutiye ilçesinde satışa sunulan 5 adet arsa ise Murat Paşa Mahallesi’nde bulunuyor. Tamamı ticari konut alanı imar durumunu taşıyan arsaların fiyatları, 4 milyon 908 bin TL ile 5 milyon 086 bin TL arasında değişiyor.

AÇIK TEKLİF USULÜ YAPILACAK

Satışa sunulan arsalar için yapılacak ihalede yatırımcılar açık teklif sunacak. İhaleye katılacaklardan ikametgah belgesi, nüfus cüzdanı belgesi, vekaleten katılım varsa noter tasdikli vekaletname gibi bazı belgeler talep ediliyor.

Satışa sunulan arsalar ve ihaleye dair tüm detayların Palandöken Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü vasıtasıyla ulaşılabileceği ifade edildi.

Ne düşünüyorsunuz?

99 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Tapuda Unvanlar Birleşiyor !

Özelleştirme İhalelerinin Sonuçları Resmi Gazete’de Yayımlandı