in , ,

Şanlıurfa Toki Konutlarına Başvuru Tarihi Açıklandı

TOKİ’nin resmi sitesi üzerinden yeni duyurular yapıldı.

Ev almak isteyenler için Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) çeşitli ilanlar yayımlıyor. Kurumun resmi sitesi üzerinden yeni duyurular yapıldı.

Yapılan duyurulara göre, Şanlıurfa Merkez Eski Sanayi Kentsel Dönüşüm Projesi 1.Etap 2. Bölüm ile 3. Bölüm Projesinde bulunan 54 adet konut ve 32 işyeri olmak suretiyle toplam 86 adet taşınmaz, 12 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleştirilecek açık artırma (teklif alma) ile satışa sunuldu.

TOKİ, AÇIK ARTIRMA İLE EV VE İŞ YERİ SATIŞI YAPACAĞINI DUYURDU

Açık arttırma yöntemi ile yapılacak olan satışlar için başvurular 28 Temmuz 2021– 12 Ağustos 2021 tarihleri arasında kabul edilecek. Açık Artırmaya dair bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. tarafından yürütülecek. GAP Tarımsal Eğitim Merkezi Şanlıurfa, TOKİ İstanbul Hizmet Binası Konferans Salonu Halkalı / İSTANBUL ve İnternet bağlantıları ile açık artırmaya 12 Ağustos 2021 Perşembe günü saat 11.00’de katılım sağlanabilecek.

BAŞVURU SIRASINDA NELER GEREKECEK ?

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan ve 18 yaşını doldurmuş olan gerçek kişiler ile Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun kurulmuş tüzel kişilikler başvuru yapabilecektir.

  • Fotoğraflı nüfus cüzdanı
  • Vatandaşlık kimlik ve Vergi sicil numaraları
  • Yetkili banka şubelerine nakit olarak; muhammen bedeli 499.999.- TL ye kadar olanlar için 10.000(Onbin) TL, muhammen bedeli 500.000 TL ve üstünde olanlar için 50.000 (Ellibin) TL, katılım teminatı ödenecek.
  • Başvuruların vekaleten yapılması halinde, ilzama, teklif vermeye, ihaleye katılmaya, ihale bedelini ödemeye, tüm belgeleri düzenleme, imzalama, beyan ve taahhütlerde bulunma yetkisini ihtiva eden vekaletname
  • Başvuru bir tüzel kişilik adına yapılacak ise, şirketin yetki belgesi ve yetkili kişinin vekalet ile imza sirküleri. (Alıcılar başvuru esnasında “Açık Artırma Satış Şartnamesini imzalayacaklardır.)

Ne düşünüyorsunuz?

99 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Emlakçı Yetki Belgesi Muafiyetlerinde Son Tarih 31 Temmuz !

Ankara’da 102 m2 3+1 Daire Ziraat Bankası’ndan Satılık