in

SGK Kayseri İl Müdürlüğü Kendisine Ait Tarlayı Satışa Çıkardı !

Söz konusu tarla 5657 metrekare büyüklüğünde.

SGK Kayseri İl Müdürlüğü tarafından yayımlanan bir duyuru ile kentte bulunan ve mülkiyeti SGK’ya ait olan bir tarla ihale ile satılacak. Söz konusu tarla 5657 metrekare büyüklüğünde.

SGK kendisine ait bazı arsa ve arazilerin satışları için Aralık ayı başında ilanlar yayımlamıştı. Kurum tarafından yayımlanan bu ilanların bazıları için müracaat süreci sona ererken halen ihale tarihi beklenen duyurularda yer alıyor. Kurum tarafından yapılan gayrimenkul satışlarına yeni bir tane daha eklendi.

KAYSERİ SGK’DAN ARSA SATIŞ İLANI

İmarsız arsa kapsamında ihale edilecek arsanın büyüklüğü 5657 metrekare olarak ilan edildi. Söz konusu gayrimenkul satışlarına dair bilgi veren SGK il Müdürlüğü satış duyurusunda, “Kayseri İli Kocasinan İlçesi Höbek Mahallesi 138 ada 37 parsel de kayıtlı 5657.20 m2 Yüzölçümlü tarla Ana taşınmaz nitelikli olup tam hisselidir. Kocasinan Belediye Başkanlığı İmar Servisi’ inde yapılan araştırmada taşınmazın; 1/25000 ölçekli imar planında tarım alanında olup; kadastro parseli olduğu bilgisi edinilmiştir.” açıklamasında bulundu.

Muhammen Bedel 60 Bin TL

kurum, Kayseri Kocasinan Höbek Mahallesinde bulunan 5657 metrekare büyüklüğünde olan ve tarla statüsünde bulunan arazi için 60 bin TL muhammen bedel belirledi.

İHALE BAŞVURU İŞLEMLERİ

Kayseri‘de bulunan arsa için ihale başvurusunda bulunmak isteyenlerin 28 Aralık tarihine kadar müracaat etmeleri gerekiyor. SGK satış şartnamesi, SGK Kayseri Sosyal Güvenlik İl Melikgazi Sosyal Güvenlik Merkezi İcra Satış Servisinden elde edilebilecek. Başvurular, satış şartnamesinde bulunan evraklar ve geçici teminat ücretinin ödenmesinin ardından aynı kurum birimine yapılacak.

Ne düşünüyorsunuz?

121 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Borcunu Ödeyenlere Toki’den Uyarı

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası, İzmir Metro Projesi İçin Kredi Sağlayacak !