in

SGK’dan 13 Şehirde Taşınmaz Satışı

34 taşınmaz ihale ile satılacak.

Sosyal Güvenlik Kurumu, 13 farklı şehirde bulunan taşınmazlarını satacağını ilan etti. SGK gayrimenkul satışlarına dair satış işlemleri, müracaatların hangi tarihlerde yapılacağı ve muhammen bedel listeleri ile ilk teklif fiyatlarını açıkladı.

SGK’DAN 13 ŞEHİRDE 34 TAŞINMAZ SATIŞI

Sosyal Güvenlik Kurumu duyurduğu satış ilanında “Mülkiyeti Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı’na ait olan 34 taşınmaz ihaleyle satılacak.” bilgisini verdi. Gayrimenkullerin satışları ihale usulü olacak. Aşağıda bulunan listede ki fiyatlar üzerinden gayrimenkul alımları için ihalelere müracaat edecek olanlar ihale aşamasında tekliflerini sunacaklar.

GAYRİMENKUL SATIŞI YAPILACAK 13 ŞEHİR

SGK kendisine ait olan ve satışını yapacağını ilan ettiği gayrimenkullerin; Adana, Erzurum, Ankara, Konya, Bursa, Denizli, İstanbul, Şanlıurfa, İzmir, Samsun, Sinop, Tokat ve Zonguldak’ta bulunduğunu duyurdu.

SATIŞA ÇIKARILAN GAYRİMENKULLER VE FİYAT LİSTESİ

SGK kendisine ait olan Tarla, Arsa, Kargir Evli Bağ, Çalılık ve 2 Katlı Hastane Binasının satışı için ihale düzenleyeceğini duyurdu.

İHALE TARİHLERİ VE BAŞVURU İŞLEMLERİ

Yukarıda muhammen bedel listesi bulunan gayrimenkul satışlarına dair kurum şu bilgiyi verdi. “İhaleye katılmak isteyenler, taşınmazın ihale dokümanını, İdarenin adresinde bedelsiz olarak görebilir. Satın alınmak istenilen gayrimenkul için belirlenen Şartname bedeli; tahsilata yetkili bankalara “Sosyal Güvenlik Kurumuna ödeme yapma” talebiyle başvuruda bulunarak, “Beyana dayalı Tahsilat” menüsünden TCKN ya da Vergi Numarası ile 1008 kodundan yatırılarak, Kurumun İnşaat ve Emlak Daire Başkanlığının Adakale Sok.No.30 Kızılay/ANKARA adresinden alınması zorunludur.” İhale, 3 Kasım’ da başlayacak ve 6 Kasım’ da bitecek. İhale için müracaatların ilan edilen ihale tarihlerinden önce yapılması gerekiyor.

Ne düşünüyorsunuz?

49 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Türkiye’den Gayrimenkul Alım Satımı Artacak

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) Yerleşkesi Açılıyor