in ,

Sıfır Daire Alacaklara İş Bankası’ndan Özel Kampanya

Kampanya, anlaşmalı konut projeleri için geçerli.

Türkiye’de konut sektöründe yaşanan dinamik sürecin sonuna gelinmesi ile birlikte satış tablosunda oranlar değişti. Yaz aylarında yapılan tarihi satışların sonrasında sonbahar aylarında bu oranlar çok sert bir biçimde düştü. Bu kaybın en önemli sebebi konut fiyatlarında yaşanan zam ve kredi oranlarının yükselmesi olarak gösteriliyor.

Sıfır daire alacak olanlar için İş Bankası özel bir kampanya sunuyor.

Bu kampanya ile 0.78 faiz oranıyla kredi kullanabiliyorlar. Ancak bu kredi olanağı yalnızca İş Bankası’nın resmi sitesinden ilan edilen anlaşmalı konut projeleri için geçerli. Bu konut kredisinde sistem şöyle işliyor. Müşteriler bankanın anlaşmalı olduğu konut firmasından konut satın almak istediklerinde İş Bankası’na kredi müracaatında bulunuyor. Banka, müşterilerinin kredi durumlarına göre müracaatı değerlendiriyor ve onay sağlıyor.

600 Bin TL Kredi Limiti

İş Bankası’ndan kullanılacak anlaşmalı konut kredisinde limit bulunuyor. Müşteriler alacakları konutlar için en çok 600.000 TL’ye kadar anlaşmalı konut kredisi kullanabiliyorlar. Bunun yanısıra banka standart konut kredisi vade süreci olan 120 ay vade ile kredi imkanı sağlıyor. Bu kredi,16 şehirde faaliyet gösteren firmaların projelerinde geçerli. Kredi müracaatları banka şubelerine bizzat yapılacak.

Ne düşünüyorsunuz?

87 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yapım İşleri İhale Uygulama Yönetmeliği Değişti !

Bir Metrekare Arazi ile ‘Lord’ ve ‘Lady’ Unvanı