in

Sörf Cennetindeki Arsalar İçin Satış İlanı Yayımlandı

Turizm cenneti Çeşme’de arsa satış ihalesi düzenlenecek.

Türkiye’nin son dönemde en fazla rağbet gören tatil cennetleri arasında bulunan Çeşme’de belediye tarafından yeni arsa satış ihalesi ilanı yayımlandı. 4 Ağustos 2021 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan ihale duyurusu ile Çeşme Alaçatı bölgesinde bulunan arsalar satışa çıktı.

İZMİR ÇEŞME ALAÇATI SATILIK ARSA İHALE İLANI YAYIMLANDI !

Yayımlanan ilan kapsamında Çeşme’nin rüzgar sörfü ile ünlenen ve en kıymetli bölgeleri arasında gösterilen Alaçatı sınırları içerisinde bulunan 4 arsanın ihale yöntemi ile satışa sunulacağı duyuruldu.

Mülkiyeti Çeşme Belediyesi’ne ait olan 3 arsanın 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 35. maddesinin (a) bendine göre kapalı teklif usulü ihale ile satışı yapılacağı ilan edildi. Söz konusu ihale 16 Ağustos 2021 Pazartesi günü saat 14:00 itibari ile başlarken her arsa için yarım saatte bir olmak suretiyle saat 15:00 itibari ile bitecek.

Satışa sunulan arsalar İzmir Çeşme Alaçatı sınırları içerisinde yer alırken cinsi arsa ve fiili durumu boş olarak ilanda yer aldı. En küçüğü 538 m2 ve en büyüğü 541 m2 büyüklüğe sahip olan arsalar için belirlenen en düşük muhammen satış bedeli 4 milyon 35 bin lira ve en yüksek 4 milyon 57 bin olarak duyuruldu.

Arsa satış ihalesi Çeşme Belediyesi Ana Hizmet Binası Meclis Salonu’nda İhale Komisyonunca 16 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleştirilecek. İhaleye katılmak isteyen kişiler her arsanın karşısında bulunan saate kadar hazırladıkları teklif zarflarını komisyona iletmekle yükümlü olacaklar.

Ne düşünüyorsunuz?

93 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

2B Araziler Satılacak

Konut Kredisinden Bankalar da Sorumlu Olacak !