in ,

TOKİ 176 Konut ve 155 İş Yerini Satışa Çıkardı

Ankara Bilkent Otel Konferans Merkezi ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda açık artırma gerçekleştirilecek.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ),176 konut ve 155 iş yerini açık artırma ile satışa sundu.

Konutlar için 13 Ekim’de, iş yerleri için 14 Ekim’de saat 11.00′ de açık artırma yapılacak.

İdarenin satışa sunacağı iş yeri ve konutlar için Ankara Bilkent Otel Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’ nda açık artırma gerçekleştirilecek. Ayrıca internetten de (www.emlakyonetim.com.tr) teklif verilebilecek.

Ankara, İstanbul, Adana, Balıkesir, Bursa, Batman, Bolu, Çorum, Denizli, Düzce, Gaziantep, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Kütahya, Samsun, Sinop, Manisa, Muğla, Niğde, Ordu ve Sivas’ta bulunan konutlar, % 25′ i peşin 120 ay vadeyle satışa sunulacak.

Ankara, Adana, Çorum, Bursa, Ağrı, Aksaray, Amasya, Kahramanmaraş, Bitlis, Burdur, Isparta, Denizli, Gaziantep, Şanlıurfa, Kayseri, Kırşehir, Konya, Karabük, Niğde, Rize, Trabzon, Siirt ve Uşak’ ta bulunan iş yerleri % 10 ya da % 25′ i peşin, 120 ay vadeyle alınabilecek.

Açık artırmaya dair bankacılık hizmetleri, Türkiye Halk Bankası ve Ziraat Bankası tarafından yürütülecek. Başvurular/teminatlar bu bankaların tüm şubelerinden kabul edilecek.

Ne düşünüyorsunuz?

62 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası Eylül Ayı Faiz Kararını Açıkladı !

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Nedir ? Kurulun Görevleri Nelerdir ?