in ,

TOKİ 45 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Konut, İş Yeri ve Arsa Satış İlanı Yayımladı !

Satışa sunulan birçok konut ve iş yerinin hemen teslim olarak satılması da açık artırmaya olan ilgiyi artırdı.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yayımlanan ilanlar ile yeni satış duyuruları yapıldı. Yayımlanan ilanda 35 ilde 149 adet konut, 21 ilde 111 adet iş yeri ve 32 ilde 276 adet iş yeri bulunuyor.

TOKİ açık artırma ilanı ile 60 ay vadeli satış yapılacağını duyururken satışa sunulan birçok konut ve iş yerinin hemen teslim olarak satılması da açık artırmaya olan ilgiyi oldukça artırdı.

TOKİ AÇIK ARTIRMA 2021 İLANI ! 

Kira öder gibi konut sahibi olmak isteyenler tarafından yakından takip edilen TOKİ konut projeleri ile birlikte açık artırma ilanları da yayımlanmaya devam ediyor. 16 Haziran 2021 tarihinde 149 adet konut için açık artırma yapıldı. Bugün ise 111 adet iş yeri için açık artırma yöntemi ile satışı yapılacak.

Açık artırma yöntemi ile satışa sunulan konutların olduğu iller Aksaray, Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Batman, Bilecik, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Edirne, Erzincan, Eskişehir, Giresun, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Niğde, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tokat ve Uşak olarak sıralandı.

Satışa sunulan konutlar 180 aya varan vadelerde satışa takdim edilirken peşinat tutarı ise yüzde 10, yüzde 25 ve yüzde 50 peşinat ile ödeme yapılabilecek. İş yeri satışları için ise Adana, Ankara, Amasya, Bilecik, Diyarbakır, Erzincan, Gaziantep, İstanbul, Kırşehir, Konya, Malatya, Manisa, Niğde, Osmaniye, Rize, Samsun, Siirt, Uşak, Trabzon, Yozgat ve Zonguldak illerinde başvurular kabul edilecek.

TOKİ ARSA SATIŞ İLANI YAYIMLANDI !

TOKİ tarafından yayımlanan bir diğer açık artırma ilanı ise arsa satışı için yapıldı TOKİ konut, ticaret, sanayi, plansız arsalar, sosyal kültürel tesis alanları ile akaryakıt istasyon alanları gibi farklı niteliklere sahip olan 276 adet arsayı açık satış yöntemi ile alıcılara sunacak.

Arsa satışı yapılan iller Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Artvin, Balıkesir, Bitlis, Bolu, Bursa, Çankırı, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Gümüşhane, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Muğla, Niğde, Samsun, Tekirdağ, Uşak ve Van’da yer alıyor.

TOKİ arsa satış ilanları yoğun ilgi görürken özellikle de arsa yatırımcıları tarafından takip ediliyor.

Ne düşünüyorsunuz?

110 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Kapıcı Tazminatını Kim Öder ?

Isparta Belediyesi 72 Adet İş Yerini Kiralayacak