in ,

TOKİ Evleri 930 TL Taksitle Satışta !

TOKİ ucuz konut satışı duyurularına devam ediyor.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın kurumlarından olan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) misyon olarak belirlediği dar ve orta gelirli vatandaşların ucuz fiyatlarla konut sahibi olmalarına dair imkanları sunmaya devam ediyor. Türkiye’nin birçok kentinde konut projeleri yapan TOKİ çok uygun maliyetlerle vatandaşları ev sahibi yapıyor.

Şehir merkezlerinin dışında olan bu konut projelerinde birçok imkan da bulunuyor. Okul, cami, park, yürüyüş alanları, ticaret alanları gibi imkanların sunulduğu TOKİ projeleri herkesin sahip olmak isteyeceği bir yaşam alanını ortaya koyuyor.

TOKİ’nin duyurduğu güncel konut satış ilanlarına göre İstanbul, Antalya, Denizli, Bayburt, Çorum, Giresun, Konya, Sakarya, Afyonkarahisar ve Adana’da konut satışlarına devam ediliyor. Bu konutlar son derece uygun fiyata satılırken vatandaşlara geniş taksit imkanları da veriliyor.

TOKİ ÇORUM KONUT SATIŞ İLANI

TOKİ tarafından Çorum Merkez’de Kuruçay Mahallesi’nde yapılan konut projesinde 151 adet 2+1 ev satışa çıkarıldı. TOKİ bu konutlar için maliyet açıklaması yaptı. TOKİ’nin verdiği bilgilere göre bu konutların satış fiyatları 207 Bin TL’den başlıyor ve 251 Bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

TOKİ Çorum’da satışa çıkardığı konutlar için vatandaşlara taksit imkanı da tanıyor. Buna göre yüzde 12 peşinat ödemesi yapan vatandaşlar, 180 ay vade imkanından faydalanıyorlar. Bu konutların vatandaşlarca 1.014 TL’den başlayan taksitlerle satın alınabileceği bildirildi.

TOKİ BAYBURT KONUT SATIŞI

TOKİ‘nin uygun fiyatla konut satışı yaptığı illerden birisi de Bayburt oldu. Bayburt Merkez’de Şingah Mahallesi’nde yapılan konut projesinde 45 adet 2+1 konut satışa çıkarıldı. Bu konutlar için TOKİ fiyatların 192 Bin TL’den başlayıp 295 Bin TL’ye kadar çıktığını duyurdu.

TOKİ’nin Bayburt’ta satışa çıkardığı konutların taksitle satın alınabileceği de ifade edildi. Bu taksit imkanından faydalanmak isteyenlerin yüzde 12 peşinat ödemesi yapmaları gerekiyor. Bu peşinat ödemesi ile vatandaşlar 180 ay vade imkanı elde ediyorlar. Bu mali şartlarla 2+1 konut satın almak isteyenlerin taksitlerinin 938 TL’den başladığı bildirildi.

Ne düşünüyorsunuz?

90 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Vatandaşlık Yasası Değişti !

Acele Kamulaştırma Kararına Mahkemeden Durdurma Kararı Çıktı