in , ,

Toki Eylül Ayı Konut Satış İlanları

Başvurular, bugün alınmaya başlandı !

Alınan karar kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlanan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ bu karar doğrultusunda ucuz sosyal konut projeleri üretmeye ağırlık verdi. Devletin sosyal konut üretimini üstlenen TOKİ büyük bir merakla beklenen Eylül ayı konut satış ilanlarını peş peşe yayımlamaya devam ediyor.

Yükselen ev fiyatları sebebi ile konut sahibi olmakta zorlanan asgari ücretli çalışanlar, emekliler, dar gelirli aileler, engelliler, şehit yakını ve gaziler için alt gelir grubu konut üretimine ağırlık veren TOKİ Eylül ayı konut satış ilanlarını yayımladı. Yapılan açıklama ile birçok konut satışa sunulurken, başvurular bugün, yani 6 Eylül 2021 tarihi itibarıyla başladı !

TOKİ TARAFINDAN KİRADAN UCUZ TAKSİTLERLE EV SAHİBİ OLMA İMKANI SUNULUYOR

Yükselen ev fiyatları akabinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen sosyal konut üretimi talimatı ile TOKİ, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesine dahil edilmiş, 2019 yılında 50 bin sosyal konut üreten TOKİ gelen yoğun talep akabinde 2020 yılında 100 bin sosyal konut projesi için başvuruları kabul etmişti.

2021 yılı için 100 bin sosyal konut duyurusu beklenirken kurum illere göre yeni konut satış ilanlarını da yayımladı, kiradan ucuz taksitlerle konut sahibi olma imkanı sundu. İşte yayımlanan yeni ucuz TOKİ konut projeleri ilanları…

Proje kapsamında yalnızca 18 bin 935 TL peşinat ve aylık 710 TL taksitle 3+1 daire satışı yapılırken 2+1 konutlar için ise 14 bin tl Peşinat ve aylık 542 TL taksit imkanı sunuldu.

TOKİ DENİZLİ İLİ HONAZ İLÇESİ OVACIK MAHALLESİ KONUT PROJESİ SATIŞ İLANI DUYURUSU !

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından Denizli Honaz ilçesi Ovacık Mahallesi sınırları içerisinde üretilecek olan 2+1 konut 62 adet ,3+1 konut 11 adet olmak suretiyle toplam 73 adet konut 13 Eylül 2021 tarihi itibarıyla başvurulara açılacak. Konutlar için başvurular Ziraat Bankası Honaz şubesi üzerinden kabul edilecek.

TOKİ BİTLİS MERKEZ BEŞMİNARE MAH. 1. ETAP 317 KONUT 1 ADET TİCARET MERKEZİ ALT GELİR GRUBU TOPLU KONUT PROJESİ SATIŞ İLANI !

Bugün (6 Eylül 2021) itibari ile başvuruları başlayan TOKİ Bitlis Merkez Beşminare konut projesi için son müracaat tarihi 17 Eylül olarak belirlendi. Halkbank Bitlis şubeleri üzerinden yapılacak olan başvurularda en düşük konut peşinatı 21 bin 846 TL ve en düşük aylık taksit tutarı ise 890 lira olarak belirlendi.

TOKİ BURSA İLİ NİLÜFER İLÇESİ İRFANİYE MAH. 246 ADET KONUT VE 24 ADET DÜKKAN ALT GELİR GRUBU TOPLU KONUT PROJESİ SATIŞ DUYURUSU !

Bugün (6 Eylül 2021) itibarıyla müracaatları başlayan TOKİ Bursa Nilüfer konut projesi için en düşük konut peşinatı 24 bin 690 TL ve en düşük aylık taksit tutarı 1.005 TL olarak belirlendi. TOKİ konut başvurusu projeye özel olarak Halkbank Bursa şubeleri üzerinden kabul edilecek ve başvurular 10 Eylül 2021 tarihinde bitecek.

TOKİ KARS MERKEZ ATATÜRK MAHALLESİ VE BAYRAMPAŞA MAH. KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ SATIŞ İLANI !

Yine bugün başvuruları alınmaya başlanan Kars Merkez Atatürk Mah. ve Bayrampaşa Mah. konut satış duyurusu ile 58 adet 2+1 konut, 51 adet 3+1 konut, 35 adet 4+1 konut, 58 adet 4+1 dubleks konut, kuralı olarak satışa sunuldu. Konutlar için başvurular, 6-17 Eylül tarihleri arasında Halkbank Kars şubeleri üzerinden kabul edilecek.

TOKİ KONYA İLİ KARAPINAR İLÇESİ 3. ETAP 317 ADET KONUT 1 ADET 5 DÜKKANLI TİCARET MERKEZİ VE 1 ADET CAMİ ALT GELİR GRUBU TOPLU KONUT PROJESİ SATIŞ İLANI

Konya Karapınar TOKİ evleri için başvurular 20 – 30 Eylül tarihleri arasında Ziraat Bankası Karapınar şubesi üzerinden kabul edilecek. Projede en düşük peşinat 16 bin TL olarak belirlenirken en düşük aylık taksit tutarı ise 460 TL olarak ilan edildi.

Ne düşünüyorsunuz?

114 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nden Kiralama İhalesi

Eviniz Kış Aylarına Hazır Mı ?