in , ,

TOKİ’den 14 Bin TL Peşin, Kalanı 394 TL Taksitle Kurasız Konut Satış İlanları !

Bilecik, Amasya, Denizli ve Kırşehir çekilişsiz, kurasız, ucuz konut satış ilanları…

TOKİ, 14 bin Tl peşin, kalanı 394 TL taksitle 4 ilde kurasız konut satış ilanı yayımladı !

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yeni çekilişsiz, kurasız açık satış ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında aralarında Bilecik, Amasya, Denizli ve Kırşehir illerinin bulunduğu 4 ilde çekilişsiz, kurasız açık satış yöntemi ile konut sahibi olma imkanı sunuldu.

TOKİ KIRŞEHİR KINDAM MAHALLESİ ALT GELİR GRUBU KONUT SATIŞ İLANI (140 Konut)

TOKİ Kırşehir konut projesi kapsamında 140 adet konut, alt gelir grubu için satışa sunuluyor. Konut projesinde bulunan konutlar için müracaatlar Halkbank Kırşehir şubeleri üzerinden satışa sunulacak. Proje için müracaatlar 22 Şubat 2021 tarihi itibari ile başlayacak. Başvuruda bulunmak isteyen kişilerden talep edilen en düşük peşinat tutarı 19 bin 899 TL olarak belirlenirken en düşük aylık taksit tutarı ise 810,60 TL olarak belirlendi.

TOKİ BİLECİK SÖĞÜT KAYHAN MAHALLESİ 117 ADET KONUT VE 1 ADET BÜFE İŞİ ALTGELİR GRUBU TOPLU KONUT UYGULAMASI PROJESİ (5 ADET KONUT)

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Bilecik’te inşa edilen Söğüt Kayhan Mahallesi alt gelir grubu konut projesinde elde kalan 5 adet 1+1 konut çekilişsiz, kurasız olarak satışa sunuldu. Proje için müracaat tarihi 15 Şubat 2021 olarak ilan edilirken müracaatlar Ziraat Bankası Söğüt Bilecik şubesi üzerinden kabul edilecek.

Projede satışa çıkartılan konutlar için en düşük peşinat tutarı 14 bin 186 TL olarak belirlenirken en düşük aylık taksit tutarı da 394 TL olarak belirlendi. Konutlar müracaat önceliğine göre satılacağı için ilk müracaat yapan kişiler konut sahibi olma imkanı elde edecekler.

Buna ek olarak Amasya İli, Hamamözü İlçesi, Hamamözü Mahallesi 106 Adet Konut ve 1 Adet Büfe İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi toplu konut projesi kapsamında 14 adet 2+1 konut ve 12 adet 3+1 konut olmak suretiyle 26 adet konut, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. / Hamamözü Şubesi vasıtasıyla 16 Şubat – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında satışa sunuluyor.

Denizli Bekilli ilçesi Bahçeli Mahallesi Toplu Konut Projesi kapsamında 21 adet konut ön şartsız, kurasız müracaat önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 22 Şubat 2021 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında açık satışa sunuluyor. Başvurular Ziraat Bankası Denizli Bekilli şubesi üzerinden kabul edilecek.

Ne düşünüyorsunuz?

284 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank Kredi Faiz Oranları

50 KOBİ’ye Destek !