in , ,

TOKİ’nin Sunduğu Tarihi Fırsatta Son Gün 30 Haziran !

Şu anda aktif satışta olan bazı konut projelerinden konut satın almak isteyenlerin başvurularını 30 Haziran’a kadar tamamlamaları gerekiyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Türkiye’nin 81 ilinde konut projeleri tamamlanıp başta dar gelirli vatandaşlar olmak suretiyle konut sahibi olmayan vatandaşlara uygun fiyatlarla konut satışı yapılıyor. TOKİ’nin bazı zamanlar sırayla satışa çıkardığı konutlara büyük bir ilgi var.

TOKİ’nin satışa çıkardığı bazı konutlar için son başvuru tarihi yaklaşıyor. Şu anda aktif satışta olan bazı konut projelerinde son başvurular 30 Haziran 2021’de dolacak. Bu tarihten sonra ev satın almak isteyenlere bu projelerden yeni kampanya dönemine girilmedikçe konut satışı yapılmayacak. Bunun için de bu projelerden uygun fiyatlı konut satın alıp ev sahibi olmak isteyenlerin başvurularını 30 Haziran’a kadar tamamlamaları gerekiyor.

TOKİ BALIKESİR MANYAS 180 ADET KONUT SATIŞI

TOKİ’nin Balıkesir Manyas Kızık Mahallesi’ndeki projesinde 180 adet 2+1 konutun satışı devam ediyor. Bu konutlar 2+1 olarak bildirilirken satış fiyatlarının 136.342 TL ile 199.932 TL arasında değişiyor. Yüzde 12 peşinat ödemesi talep edilen konutlar 180 ay vade ile ayda 667 TL’ den başlayan fiyatlarla satılıyor.

TOKİ BİTLİS AHLAT 8 ADET KONUT SATIŞI

TOKİ’nin Bitlis Ahlat Tunus Mahallesi’nde yapılan konut projesinde 8 adet konut satılmayı bekliyor. 30 Haziran tarihine kadar bu konutlar için satın alma başvurusu yapılabilecek. 2+1 konutlar 157 Bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. 180 ay vade ve 750 TL taksitle bu konutlar satın alınabiliyor.

TOKİ KIRIKKALE 440 ADET KONUT SATIŞI

TOKİ’nin Kırıkkale Merkez Yuva Mahallesi’nde yapılan projesinde 440 konutun satışına devam ediliyor. 114 Bin TL’den başlayan fiyatlarla yapılan konut satışlarında yüzde 12 oranında peşinat ödenmesi isteniyor. Kalan tutar için ise 180 ay vade yapılırken 560 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor.

TOKİ KIRŞEHİR 83 ADET KONUT SATIŞI

TOKİ‘nin Kırşehir Merkez Kındam Mahallesi’nde yapılan konut projesinde 83 konutun satışına devam ediliyor. 2+1 ve 3+1 seçeneğinde konutların bulunduğu projede konut fiyatları 165 Bin TL’den başlıyor. Yüzde 12 peşinat ve 180 ay vade ile satılan konutlar için aylık taksitler 810 TL’den başlıyor.

Ne düşünüyorsunuz?

211 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Halkbank Hızlı Kredi İle Anında Finans Desteği Sağlıyor

İller Bankasına Ait Arsalar Açık Artırma İle Satılacak