in

Türkiye’den Ev Almak İsteyenlere Yol Gösterecek !

Nevita Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Akbal ve İlaan.com Yönetim Kurulu Başkanı Mian Muhammad İlyas, işbirliği anlaşması imzalandı.

Türkiye'den Ev Almak İsteyenlere Yol Gösterecek voorgo.com

Pakistan’ın en önemli emlak arama sitesi ilaan.com ve Nevita, stratejik iş birliği yaptı. Nevita Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Akbal, “Pakistanlı yatırımcılarla buluşmayı hedefliyoruz. Ev arama sürecinde olanlar, internet üzerinden aradıkları bölgenin ve evin ayrıntılarına ilaan.com ile ulaşabilecek” dedi.

Profesyonel yatırım danışmanlığı hizmeti verilecek.

Gerçekleştirilen iş birliği ile Nevita, Türkiye’den ev almayı amaçlayan Pakistan yurttaşlarına ilaan.com ile birlikte profesyonel yatırım danışmanlığı hizmeti vermeyi planlanıyor. Anlaşma kapsamında yatırımcılara; özel ve ayrıcalıklı proje teklifleri, havalimanı ulaşımı ve saha ziyaretlerinde sınırsız hizmet sunulacak. Türk pasaportu müracaatında bulunacaklara ise süreç ile ilgili destek verilecek.

” Pakistanlı yatırımcılarla buluşmayı hedefliyoruz. ”

Nevita Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Akbal, dijital platformların, pazarlama ve uzaktan tanıtım faaliyetlerinde sektörün olağan bir parçası haline geldiğine dikkat çekti. “İlaan.com ile yaptığımız iş birliğinden dolayı oldukça heyecanlıyız. Bu iş birliği ile Pakistanlı yatırımcılarla buluşmayı hedefliyoruz. Ev arama sürecinde olanlar ilaan.com ile yalnızca internet üzerinden aradıkları bölgenin ve evin ayrıntılarına ulaşabilecek. Online platformu kullanan yatırımcılar gayrimenkul alım süreçlerini basitleştirecek bilgileri de elde edebilecek. Türkiye’ye seyahat edemeyen Pakistanlı alıcılar, gayrimenkulleri ilaan.com üzerinden sanal turlarla gezme şansına sahip olacak. Bu iş birliği, Türkiye’de ev sahibi olmayı daha basit, hızlı ve eğlenceli hale getirecek.” dedi.

Ne düşünüyorsunuz?

339 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

İnşaat Sektöründe Yapı Bilgi Modellemesi Nedir voorgo.com

İnşaat Sektöründe Yapı Bilgi Modellemesi Nedir ?

Barolar Birliği Binayı Geri Alabilir voorgo.com

Barolar Birliği Binayı Geri Alabilir !