in ,

Vakıfbank’tan 2 Yıl Ödemesiz Yüzde 0.69 Faiz Oranlı Konut Kredisi

Kampanya, anlaşmalı konut projeleri için geçerli !

Vakıfbank 2 yıl ertelemeli uygun faizli kredi desteği sunuyor !

Vakıfbank’tan, faiz oranlarının yükselmesiyle beraber yeni bir ev sahibi olmak isteyenler için 2 yıl ertelemeli, yüzde 0.69 faiz oranlı, 180 ay vadeli konut kredisi !

Enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla Ziraat Bankası, Halkbank gibi kamu bankaları düşük faizli konut kredisi kampanyalarını sonlandırma kararı almışlardı. Bu durum konut sahibi olma hayali kuranlar için hayal kırıklığı yaratan bir haber oldu ve mağduriyetlere yol açtı. Vakıfbank, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile birlikte anlaşmalı olarak yürüttükleri konut kredisi kampanyası dahilinde konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 0,69 faiz oranı, 12 yıla kadar vadelendirme opsiyonu ile kredi kullanma fırsatı sunuyor.

Kampanya dahilinde konut satın alacak olanlara satın alım tarihi itibariyle 24 ay ödeme ertelemesi ve 1 milyon Türk lirasına kadar talep edilen konut kredileri için yüzde 0,69 geri ödeme faizi oranı ile kredi kullanma opsiyonu sunuluyor. İki milyon Türk lirasına kadar kullanılmak istenen konut kredilerinde ise 0.74 geri ödeme faizi oranı sunulurken, 2 milyon lirayı aşan taleplerde ise yüzde 0,94 faiz oranının uygulanması planlanıyor.

VAKIFBANK EMLAK KONUT GYO ANLAŞMALI PROJELER LİSTESİ

Konutların aşağıda ismi geçen konut projelerinden satın alınması halinde kampanyadan faydalanılabiliyor.

Başkent Emlak Konutları ve Emlak Konut Avrupark Konut Projesi
İstanbul’da yer alacak olan Büyük yalı İstanbul
Evora Denizli, Düşler Vadisi ve Gebze Emlak Konutları 2. Etap
İstmarina Koordinat Çayyolu yanı sıra Körfez kent 4. Etap
Merkez Ankara yanı sıra Nevşehir Emlak Konutları
Nidapark İstinye, Nidapark Küçükyalı ve Niğde Emlak Konutları
SarphanFinanspark
Semt Bahçekent
Tual Bahçekent
Validebağ Konakları ve Yeniköy Konakları İstanbul

2 SENE ERTELEMELİ KREDİ NASIL KULLANILIR ?

Kredi müracaatı yapmak isteyenlerin öncellikle yukarıda belirtilmiş olan satış ofislerinden konut almak için müracaat etmeleri gerekiyor. Başvurularda ise tapuda ismi olacak kişinin konut kredisini kullanacağını belirtmesi ve kampanyadan faydalanmak istediğini söylemesi yeterli. Bu sayede 2 yıl ödemesiz, aylık % 0,69 faiz oranıyla konut kredisi kullanılabiliyor.

Vakıfbank tarafından sunulan kampanyada 36 ile 180 ay vade ve 10 bin Türk lirası – 1.000.000 Türk lirası arasında kredi için aylık %0,69 faiz oranı uygulanıyor. 1.000.001 ila 2.000.001 Türk lirası arasına aylık faiz oranı %0,74 ve son şekliyle de 2.000.000 üstüne de %0,94 faiz oranı sunuluyor. Tüm kredilerde 24 ay ödemesiz dönem geçerli.

Ne düşünüyorsunuz?

201 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Emlak Danışmanlığı Eğitimi Ne İşe Yarar ?

TOKİ’nin İzmit’ te Yapacağı Konutlar İçin İhale Tarihi Netleşti