in ,

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’tan Sıfır Konut Kredisi

Devlet bankaları arasında bulunan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’ın ideal konut kredisi faiz oranları haberimizde !

Ev sahibi olmak isteyen kişiler son dönemde bankaların yükselen kredi faiz oranları sebebi ile sıkıntılı günler yaşarken kamu bankalarının sıfır konut kredisi paketlerinde peş peşe faiz indirimi haberleri geliyor.

EN UYGUN SIFIR KONUT KREDİSİ VEREN BANKA VAKIFBANK OLDU ! VAKIFBANK SARI PANJUR SIFIR KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ OLDU ?

Devlet bankaları arasında bulunan Vakıfbank, konut kredisi paketinde faiz indirimi yaptı. Yapılan faiz indirimi akabinde en düşük konut kredisi faiz oranı yüzde 1.32 seviyesine çekilirken en ideal kredi veren banka ise Vakıfbank oldu.

Vakıfbank sarı panjur konut kredisi kampanyası kapsamında yalnızca yeni ev alımlarında geçerli olmak suretiyle konut kredisi faiz oranı yüzde 1.32 seviyesine çekildi. Söz konusu oran başlangıç faiz oranı olarak açıklanırken müracaat yapan kişinin kredi notu ortalamasına göre faiz oranı uygulanacağı ilan edildi.

Vakıfbank 120 ay vadeli kredi desteği sunarken SMS ile konut kredisi başvurusu yapılmasına da imkan sağlayacak. Vakıfbank SMS konut kredisi başvurusu için cep telefonunuzun SMS bölümüne büyük harflerle KONUT yazdıktan sonra her birinin arasında bir boşluk olacak şekilde rakamlarla T.C. Kimlik No. ve Aylık Gelir bilgileri yazılarak oluşturulan mesaj 5724 numarasına gönderilmesi yeterli oluyor.

HALKBANK SIFIR KONUT KREDİSİ KAMPANYASI !

Halk Bankası sıfır konut kredisi faiz oranı yüzde 1.38 olarak revize edilirken hesaplı evim konut kredisi kampanyası kapsamında 120 aya kadar vadeli kredi desteği sağlanacak.

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI YÜZDE KAÇ OLDU ?

Türkiye’nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı için indirime gitti. Ziraat Bankası çalışanın artısı konut kredisi, emeklinin artısı konut kredisi ve konut kredisi ürün paketi için kredi faiz oranı yüzde 1.37 olarak revize edilirken Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı ise yüzde 1.39 olarak güncellendi.

SIFIR EV FAİZLERİ NE KADAR, EN UYGUN KREDİ VEREN BANKA HANGİSİ ?

Yapılan güncelleme akabinde sıfır konut almak isteyen kişiler için en düşük konut kredisi faiz oranı yüzde 1.32 olurken ideal kredi veren banka ise bu oranı uygulayan Vakıfbank sarı panjur konut kredisi kampanyası oldu.

Ne düşünüyorsunuz?

119 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Antik Kent Satışa Çıkarıldı !

Kuşadası’nda 22 Dönümlük Yeşil Alan İmara Açıldı