in ,

Ziraat Bankası ve Vakıfbank’tan Faizsiz Kredi Avantajı

Vakıf Katılım Bankası ve Ziraat Katılım Bankası üzerinden faizsiz kredi nasıl alınır ?

Ziraat Bankası ve Vakıfbank’ta faizsiz kredi avantajı sunuluyor. Faizsiz kredi kullanmak istiyorsanız, Ziraat Bankası ve Vakıfbank’ın kurduğu katılım bankaları üzerinden kredi müracaatlarınızı yapabilirsiniz. Faizsiz helal kredi olarak nitelendirilen bu krediler, konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi gibi kredileri kapsıyor. Yaptığınız tüm bankacılık işlemlerinde faizsiz işlem uygulanıyor.

Genel olarak, kredi kullandığınızda ihtiyaç kredisi ve diğer tüm kredilerde bankalar belirli faiz oranları uygulamaktadır. Eğer islami şartlara göre kredi kullanmak istiyorsanız ülkemizdeki katılım bankaları üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankalarda hiçbir şekilde faiz oranı uygulanmaz. Kar payı oranları ile kredi imkanı sunulur.

Vakıf Katılım Bankası ve Ziraat Katılım Bankası üzerinden faizsiz kredi nasıl alınır ? İşte detaylar..

Vakıf Katılım Bankası

Vakıf Katılım Bankası üzerinden faizsiz kredi başvurusu yapmak istiyorsanız en yakın banka şubesine gitmeniz gereklidir. Kamu Katılım Bankası olarak hizmet veren Vakıf Katılım Bankası, ihtiyaç kredilerinde 100.000 TL’ye kadar hızlı ve anında onay veren bankalardan biridir.

Verdiği bütün krediler de hiçbir faiz uygulamaz ve helal kredi olarak geçmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişi emekli olması halinde bankaya emekli maaşını taşırsa 100.000 TL’ye kadar yalnızca kimlikle ihtiyaç kredisi kullanabilir. Vakıf Katılım Bankası bunun dışında müşterilerine arsa kredisi ve konut kredisi şeklinde de faizsiz finansman destekleri sağlayan bankalardan biridir. Düşük kar payı oranları ile ilk taksit ödemenizde 6 ay erteleme yaparak, 120 ay vadeye kadar konut kredisi alabilir ya da arsa alımlarınız var ise arsa alımı için bu bankadan 72 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası

Ziraat Katılım Bankası üzerinden faizsiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu banka tüm bankacılık işlemlerinde faizsiz prosedür uygulamaktadır. Bankanın en fazla tercih edilen kredilerinden biri ihtiyaç kredileridir.

100 bin TL’ye kadar faizsiz ihtiyaç kredisi verilmektedir. Kredi almak için banka politikalarına uygun olmanız yeterli olacaktır. Ayrıca aynı iş yerinde en az 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olmanız ve emekli olmanız halinde de emekli maaşınızı bu bankadan alıyor olmanız size daha kolay kredi onayı sağlayacaktır.

Banka şubelerine kimlik ve gelir belgesi ile başvuru yapılması gerekiyor. Ziraat Bankası uygun kar payı oranları ile kredi imkanı sunuyor. Konut kredisi, taşıt kredisi, ipotekli kredi ve esnaf kredisi gibi birçok kredi çeşidi bulunmaktadır. Tüm bu kredilerden faizsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

108 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Miras Kalan Tarım Arazisi Nasıl Satılır ?

Emlak Konut GYO, Kartal Çavuşoğlu ve Soğanlık Mahallelerini Seçti