in

Ziraat Bankası’ndan Gayrimenkul Satış İlanı

Satışlar ihale yoluyla yapılacak.

Ziraat Bankası ihale ile araç, konut, arsa ve işyeri satışı yapmaktadır. Bu varlıklar, borçlarını geri ödemeyen kişilerin mülkiyetindedir. Yapılacak ihaleye katılarak gayrimenkul, arsa, konut ve tarla satın alabilirsiniz. Bu ihalelere her Türk vatandaşı katılabilir.

Teklif bazlı satış ilanlarına başvurmak oldukça kolay. Bilgi almak, müracaat formunu doldurmak, gerekli işlemleri yapmak ve arsa, konut, işyeri satın almak için Ziraat Bankası şubelerine başvurabilirsiniz.

Ziraat Bankası üzerinden işyeri, arsa, apartman, tarım arazisi vb. gayrimenkuller, ihale yoluyla satılacak ve satış sürecine katılabilmek için belirli koşulların yerine getirilmesi gerekiyor.

Başvuru yapmak için kimlik bilgilerinizi kullanmanız gerekir.
Başvuru sahibinin gayrimenkulün tahmini değerinin %6′ sını peşin olarak bankaya yatırması ve sonrasında gayrimenkul satış şartnamesini imzalaması gerekir.
Gayrimenkul için teklif vermek isteyenler satın almak istedikleri gayrimenkul için ihale sürecini takip edebilecek ve e-ihale sistemine giriş yaparak ilan başvurularını iletebilecekler.
İhale tamamlandıktan sonra şifre, Ziraat Bankası tarafından SMS ile gönderilecektir. Bu şifreyi kullanarak sistem üzerindeki reklamları takip edebilir ve fiyat tavsiyelerinde bulunabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

52 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Emlak Vergisi Hangi Oranlarda Ödenecek ?

Bitişik Nizam, Ayrık Nizam, Blok Nizam Nedir ?