in

240 Ay Boyunca 479 TL Taksit Ödeyerek Ev Sahibi Olun !

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Türkiye’nin farklı şehirlerinde konut satışlarına devam ediyor.

Toki tarafından Türkiye’nin 81 ilinde konut projeleri gerçekleştirilerek o şehirlerde yaşayan dar gelirli vatandaşlara uygun fiyatlarla konut satışı yapılıyor. Bu kapsamda şu ana kadar toplam 1 milyon adet konutun inşaası tamamlandı ve konutların anahtar teslimleri gerçekleştirildi.

Milyonlarca dar ve orta gelirli insanı ev sahibi yapan TOKİ, bir yandan yeni projelerinin ihalelerini yapmaya devam ederken diğer yandan da yapılmış ya da yapımı devam eden konut projelerinden konut satışlarına devam ediyor.

TOKİ EV SATIŞ İLANLARINA NASIL ULAŞILIR ?

TOKi tarafından satışı yapılan konutların satın ilanları kurumun resmi internet sitesi vasıtasıyla vatandaşlara duyuruluyor. Bu ilanları takip edenler uygun fiyatla ev satışlarını ve bu satışlara dair merak edilen diğer detayları öğrenebiliyorlar.

TOKİ’nin resmi internet sitesinde üst sekmede bulunan “SATIŞ & DUYURULAR” bölümünde açılan menüde “Satışlar” sekmesi tercih edilerek, TOKİ’nin satışa sunmuş olduğu tüm konutlara ve ait oldukları projelere kolayca ulaşılabiliyor.

GÜNCEL KONUT SATIŞ İLANLARI

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından satışı devam eden güncel ilanlar ;

  • Balıkesir ili Manyas İlçesi Kızık Mahallesi (158 Konut)
  • Bolu İli Seben İlçesi (3 Konut)
  • Kahramanmaraş İli Dulkadiroğlu İlçesi (15 Konut)
  • Kırşehir Merkez Kındam Mahallesi (68 Konut)

TOKİ’DEN UYGUN TAKSİTLE KONUT SATIŞI

TOKİ‘den uygun fiyata ev satın almak isteyenler fiyatları merak ediyorlar. Her projenin ve her evin ayrı bir fiyatı bulunuyor. Şu anda uygun konut satışının yapıldığı projelerden birisi de Bolu’nun Seben ilçesinde yer alıyor.

2+1 büyüklüğündeki konutun satış fiyatı olarak 143.823 TL olarak açıklandı. Bu konutu satın almak isteyenler yüzde 20’lik bir peşinat ödemesi yaparak 240 ay vade imkanı elde edebiliyorlar. Böylelikle 28.764 TL peşinat ve 240 ay boyunca 479 TL taksit ödeyerek ev sahibi olunabiliyor.

Ne düşünüyorsunuz?

149 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Senetli Ev Satışları Artmaya Devam Ediyor !

TOKİ’den 19 İle 20 Millet Bahçesi