in

İzmir Karabağlar’da 285 Adet Konut Açık Artırma Usulü İle Satılacak !

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İzmir Karabağlar’da 285 konutu satışa sunuyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İzmir Karabağlar’da bulunan 285 adet konutu yüzde 40 peşin ve 120 ay vadeyle satışa çıkarıyor. İzmir Karabağlar Uzundere Mahallesi’ndeki bulunan konutlar açık artırma usulü ile satılacak.

Konutlar 336 bin 762 Türk Lirası ile 572 bin 726 Türk Lirası arasında değişen fiyatlarla satışa sunuldu. Taşınmazlar, 9 Eylül Perşembe günü saat 11:00′ de açık artırma usulü ile satılacak.

Ayrıntılı bilgilere “www.emlakyonetim.com.tr” ve “www.toki.gov.tr” internet adreslerinden ve 444 86 54 numaralı telefondan ulaşmak mümkün.

Açık artırma Balçova Termal Otel Kardelen Salon Balçova ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası Konferans Salonu Halkalı’da gerçekleştirilecek. Ayrıca internet üzerinden de (www.emlakyonetim.com.tr) teklif verilebilecek.

Açık Artırma Toplantısına katılacak olan gerçek ya da tüzel kişilerin, katılım teminatı olarak toplantı öncesinde T. Halk Bankası A.Ş tüm şubelerine talip oldukları her taşınmaz için tek tek katılım teminatı yatırması gerekiyor.

Ne düşünüyorsunuz?

88 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kentsel Dönüşüm Açıklaması

Yatırım Değeri Yüksek Uygun Arsa Nasıl Olmalı ?